wtorek, 28 stycznia 2014

Indoktrynacja - albo miliony idą za jednostką, albo jednostki za milionem.

Witam bardzo serdecznie każdego kto przeczyta ten wpis. W temacie postu trudne słowo Indoktrynacja . Zacznę swoją małą propagandę dotyczącą obserwacji za obserwację, ale także o inne prośby "jałmużny" typu klikania w reklamy bądź zostawienia po sobie komentarzu za komentarz typu "zapraszam do mnie". Teraz możecie mi narzucić, że nie mogę tego zrobić, ponieważ jak ktoś chce tak robić to niech robi, a mi guzik to tego. Właśnie nie, jak nie nauczymy młodszego pokolenia, że taki handel obserwacjami jest żałosny, a blogi nastawione na klikanie i zapraszanie w reklamy zabroniony to kto to zrobi? Można to porównać do wychowania przez rodziców: Jeżeli czegoś rodzice nas nie nauczą, to skąd mamy wiedzieć, że to co robimy jest złe? Dlatego każdego kto podziela moje zdanie proszę mi w tym pomóc.


Wystarczy, że każdy kto zobaczy takie zachowanie handlu obserwacjami, żeby upomniał (opieprzył) takie osoby pisząc jednocześnie, dlaczego nie powinni tego robić. Wierzę, że skoro spotkałem się z wieloma osobami, które podzielają moje zdanie to propaganda zadziała. Bowiem jeśli Ty nie upomnisz kogoś przez takie zachowanie to kto to zrobi? Wierzę, że w grupie siła (szczególnie w internecie) więc bierzmy się mobilizujmy i działajmy!

14 komentarzy:

 1. Konkret wpis! Rzygać się chce patrząc na słodkie do porzygu nastolatki i take samo zachowanie. Dołączam się do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem za !
  Dołączam się do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mała rada - nie wstawiaj hiperłączy jako KLIK czy LINK, tylko chowaj je pod słowem, którego dotyczą. Kiedyś gdzieś tam wyczytałem, że lepiej to wpływa na umiejscowienie bloga w Sieci i pomaga lepiej go zindeksować. A przynajmniej tak mi się wydaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za radę ;) Pierwszy raz tak zrobiłem hiperłącze typu "LINK" ale zaraz je poprawię (stylistyka powinna być zachowana)

   Usuń
 4. Wchodze w to polecał bym to rozeslac do znajomych blogerów youtuberow

  OdpowiedzUsuń
 5. Popieram jak najbardziej. Nie wiem po co komu obserwatorzy, którzy niczego nie czytają, chyba tylko po to żeby zaszpanować. Chyba też coś u siebie napiszę na ten temat.

  P.S. Mógłbyś wyłączyć weryfikację obrazkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Próbuję z tym walczyć od prawie roku.. Nic z tym nie zrobimy, to jest jak zaraza, to tak jakby walczyć z klikaniem przez młodzież <18 komunikatu "tak mam ukończone 18 lat" Można próbować, chętnie się do akcji przyłączę, ale marne nadzieje ;)

  Co do wyłączenia weryfikacji obrazkowej:
  bloger-> ustawienia -> posty i komentarze -> Włącz weryfikację obrazkową -> NIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat na tą zarazę jest lekarstwo :) Dziękuje za ułatwienie mi życia dot. obrazka :D

   Usuń
 7. Może i ja też jestem mała blogerką, a nawet nie mogę nazwać się blogerką, ale jak widzę gdy ktoś prosi o obserwację to tak mnie to denerwuje. Jestem całkiem z tobą. Niech obserwatorzy będą szczerzy, a nie wymuszani :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja uznaje obs za obs ale tylko te blogi które mnie interesują

  zapraszam do mnie http://iamemilia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz szczerze to wydaje mi się, że nikogo to nie interesuje, że uznajesz obs za obs blogi, które Cię interesują. I nikt nie przyjdzie do Ciebie przez tą reklamę, aż szkoda usuwać mi Twój komentarz, ponieważ post adekwatny. Może w następnym poście napiszę co sądzę o różnorodnej reklamy swojego bloga :3

   Usuń
  2. odpowiedziałam komentarz dotyczącego tego posta co ja myśle

   Usuń